ANTALYA
Giriş Tarihi : 26-06-2020 13:45   Güncelleme : 26-06-2020 13:45

Masalsı evlilik teklifi

Antalya'da özel bir bankada çalışan Salih Şeker, 10 yıldır birlikte olduğu Fatma Yağmur Toşura'ya, masal gibi evlenme teklifi organize etti. Lara'da bulunan bir plajda hazırlanan alanın büyüleyici ortamı, gelin adayını şaşkına çevirdi.

Masalsı evlilik teklifi

Lise yıllarından bu yana birlikte olduğu Fatma Yağmur Toşura'ya masalsı bir organizasyon ile evlenme teklif eden Salih Şeker, aldığı 'Evet' cevabının ardından evlilik hazırlıklarına başladı. Uzun yıllar birlikte olduğu kız arkadaşına evlilik teklifi yapmak için aylardır plan yaptığını anlatan Şeker, "Farklı olmasını istiyordum. Sahilde dalga seslerinin arasında evlenme teklif etmek istedim. Her ayrıntıyı kendim hazırladım. Fatma'yı evlenme teklifi yapacağım yere çağırmak için de yakın arkadaşlarımdan destek aldım. Bana evet demesinin ardından da düğün hazırlıklarına başladım. Bir ömür boyu onunla yaşamak istiyorum" dedi.
Masalsı bir organizasyonun ardından 'Benimle Evlenir misin?' sorusuna 'Evet' diyerek cevap veren Toşura, "Salih'in romantik bir insan olduğunu biliyorum. Ama bu şekilde bir evlilik teklifinde bulunacağı hiç aklıma gelmemişti. Çok mutlu oldum" diye konuştu.

(DHA)