GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-04-2021 14:55   Güncelleme : 26-04-2021 14:55

Lastminute Fair’de Kemer tanıtımı

ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde bin 500’e yakın yurtdışı turizm profesyoneli ve seyahat acentesinin katılımıyla düzenlenen ‘Lastminute Fair’ Turizm Pazarlama Fuarında Kemer standı yer aldı.

Lastminute Fair’de Kemer tanıtımı

Şüheda PARTAL

GMT Fuarcılık tarafından ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Lastminute” Turizm Pazarlama Fuarı başladı. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan tarafından açılışı yapılan fuara bin 500’e yakın yurtdışı turizm profesyoneli ve seyahat acentesi katıldı.

Sektörde yaşanan zorluklara rağmen 2021 sezonuna katma değer yaratmak ve aktif pazarların ilgililerine motivasyon yaratabilmek amacıyla çözüm aranacağı fuarda Kemer standındı da açıldı. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, KETOB Başkan Yardımcısı Şinasi Gürocak ve KETOB Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar, Kemer Belediyesi Arge sorumlusu Ömer Nizam, Kemer standını ziyarete gelenlere ilçe hakkında bilgiler verirken, Bakan Yardımcısı Alpaslan, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, Antalya Turizm İl Müdürü İlknur Selçukköker, Fuar Yetkilisi Selçuk Meral da Kemer standını ziyaret etti.