YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-10-2020 13:30   Güncelleme : 02-10-2020 13:30

Kuzdere'ye pazar yeri

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi'nde yapımı süren kapalı pazar yerini inceledi.

Kuzdere'ye pazar yeri

Kuzdere'de yapımı devam eden ve 80 esnafın tezgah açabileceği büyüklükte olan kapalı pazar alanındaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkanı Necati Topaloğlu, seçimlerden önce verdiği sözleri birer birer yerine getirmeye başladıklarını söyledi. Pazar yerinde yaptığı incelemelerde Başkan Topaloğlu'na, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, belediye meclis üyesi Mustafa Bilici, Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay, birim müdürleri ve vatandaşlar da eşlik etti.
'KUZDEREYE YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR'
Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'in ilk kapalı pazar yerinin Kuzdere'ye nasip olduğunun altını çizerek, "Kapalı pazar yerinde çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Çalışmalarda artık son noktaya gelindi. ASAT ile de koordineli çalışıyoruz" dedi.
'PANDEMİYE RAĞMEN YATIRIMLARIMIZ DURMUYOR'
Kuzdere'yi daha yaşanılır bir yer haline getireceklerini ifade eden Başkan Topaloğlu, "Bundan sonra yatırımların büyük bölümü Kuzdere'ye olacak. Kemer Belediyesi güçlü ve zengin bir belediyedir. Pandemiye rağmen yatırımlarımız durmuyor. Bundan sonra Göynük ve Arslanbucak mahallelerinde de pazar yeri ihalesine çıkacağız. Bizi izlemeye devam etsinler" diye konuştu.
Belediye meclis üyesi Mustafa Bilici, Kemer tarihinde ilk defa kapalı pazar yerinin yapıldığına değinerek, "Kapalı pazar yerinin yanında aşevi yapılmış. Bunlar güzel hizmetler. Bu hizmetlerin diğer mahallelerde de kesin devam edeceğine inanıyorum. Her şey güzel olacak" dedi.
KUZDERE HALKI HİZMETLERDEN MEMNUN
Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay, Kuzdere'nin Kemer'in parlayan yıldızı olduğuna vurgu yaparak, "Kemer tarihindeki ilk kapalı pazar yeri Kuzdere'ye nasip olacak. Bu arada ASAT içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları yapıyor. Kuzdere Mahallesi bakir bir yer olduğu için çalışmalar son hızıyla devam ediyor" diye konuştu.
Vatandaşlardan Turgut Duran, Başkan Topaloğlu'nun Kuzdere'ye yaptığı hizmetlerden oldukça memnun olduklarını kaydetti. Bugüne kadar yapılamayan hizmetleri kısa sürede halkın kullanımına kazandırdığı için Başkan Topaloğlu'na teşekkür eden Duran, "Bugüne kadar Kuzdere'ye verilmeyen hizmetleri kısa zamanda kazandırdığı için başkanımıza minnettarız. Başkanımıza A'dan Z'ye yaptığı hizmetler için çok teşekkür ediyoruz. Allah kendisine güç kuvvet versin" dedi.

(Haber Merkezi)