YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-08-2021 21:20   Güncelleme : 03-08-2021 21:20

Kuzdere’nin ilk parkında sona doğru

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kuzdere Mahallesi’nin ilk parkında devam eden çalışmaları inceledi. 3230 metrekare alana sahip parkın tamamlanmasının ardından vatandaşların buluşma noktası olacağını ifade eden Başkan Topaloğlu, çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, “Parkımızın içerisinde çocuk oyun grupları, spor aletleri, bank ve pergoleler, yürüme yolları bulunacak. Hayırlı olsun” dedi. Başkan Topaloğlu ayrıca, Göynük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzeri 3131 sokak yanında yer alan 1865 metrekarelik Kuleli Parkı’ndaki çalışmalarda da sona gelindiğini bildirdi.

Kuzdere’nin ilk parkında sona doğru

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi’nin Kuzdere Mahallesi’ndeki çalışmaları devam ediyor. İmar Planlarının onanmasının ardından bölgenin ilk Parkı olacak, 493-494 ada arasında yapımı devam eden parkta çalışmalar hızla devam ederken, parkın 3230 metrekare alana sahip olduğu açıklandı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Emin Gül ile birlikte Parkta yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Necati Topaloğlu ve Emin Gül, Park ve Bahçeler Müdürü Gencay Kayrak’tan bilgiler aldı.

Parkın tamamlanmasının ardından vatandaşların buluşma noktası olacağını ifade eden Başkan Topaloğlu, “Kuzdere Mahallemizde çalışmalarımız devam ediyor. İmar planlarının onanmasının ardından bölgeye kazandıracağımız park vatandaşlarımızın buluşma noktası olacak. Çocuklarımız ve aileler bu parkta keyifle zamanlarını geçirecekler. 493-494 ada arasında yapımı devam eden parkımı 3230 m2 alana sahip. Parkımızın içerisinde çocuk oyun grupları, spor aletleri, bank ve pergoleler, yürüme yolları bulunacak. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, parkın yapımında sıcak havalarda özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren Belediye çalışanları ile bir süre sohbet etti, kolaylıklar dileyip, teşekkür etti.

GÖYNÜK MAHALLESİ'NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Göynük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzeri 3131 sokak yanında yer alan 1865 metrekarelik Kuleli Park'da çalışmalarda da sona gelindi. Yeniden revize edilen parkta, 3 adet pergola, yürüyüş yolları, çiçek parterleri ve çim alanlarla peyzaj düzenlemesi tamamlandı. Parkta önümüzdeki günlerde çocuk oyun grubu ve spor aletleri montajı da gerçekleştirilecek.

Göynük Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan 1985 metrekarelik park alanında da ahşap pergolalar, oturma bankları, yürüyüş yoları, çiçek parterleri ve çim alanlarla düzenlemesi tamamlandı. Bu alanda da çocuk oyun grubu ve spor aletlerinin montajı yapılacak. Göynük Mahallesi 3112 Sokak Yol Kaldırım ve bordür çalışmaları devam ediyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu bölgede yapılan çalışmaları yerinde değerlendirirken “Göynük mahallemizde yer alan Kuleli Park’ın revize çalışmalarında sona geldik. Yine Kurutuluş Caddesi üzerinde yer alan 1985 metrekarelik park alanımızda da çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Çok yakında bu iki parkımızın çocuk oyun grubu ve spor aletleri montajını da gerçekleştireceğiz. Yine Göynük Mahallemizde 3112 Sokak’ta Yol ve kaldırım ile bordür çalışmalarımız devam ediyor. Hizmetlerimiz devam edecek” diye konuştu.