EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-08-2021 14:59   Güncelleme : 20-08-2021 15:00

Kurs öğrencilerine uzaktan eğitim!

Koronavirüs salgını nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilen Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde uzaktan eğitime geçildi. Pandemi nedeniyle kurs merkezinde belli bir süre ara verilen eğitimlerin çevrimiçi olarak devam ettiğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, öğrencilerin çevrimiçi eğitimlere eksiksiz olarak katılım sağladığını söyledi.

Kurs öğrencilerine uzaktan eğitim!

Şüheda PARTAL

Dünya ve Türkiye’de etkisini sürdüren koronavirüs salgını nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilen emer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi’nde eğitimlerin uzaktan çevrim içi olarak geçildiği belirtildi. Bu yıl 12. sınıf ve üniversiteye girecek olan öğrencilere alanlarda uzmanlaşmış öğretmenler tarafından ücretsiz olarak verilen eğitimler, 16-31 Ağustos tarihleri arası çevrim içi olarak veriliyor. Öğrencilerin üniversiteye hazırlık sürecinde derslerinden geri kalmaması için çevrim içi olarak yapılan eğitimler öncesi öğrenciler desteklerinden dolayı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür etti.

Belediye Başkanı Topaloğlu, geleceğin teminatı olan öğrenciler için her türlü desteği ve katkıyı sağlamaya devam edeceklerini söyledi. Pandemi nedeniyle kurs merkezinde belli bir süre ara verilen eğitimlerin çevrimiçi olarak devam ettiğini kaydeden Topaloğlu, öğrencilerin çevrimiçi eğitimlere eksiksiz olarak katılım sağladığını belirterek, “Etkisini devam ettiren salgın nedeniyle böyle birçok karar alındı. Öğrenciler evden çevrimiçi olarak eğitim almaya devam ediyor. Eğitimlerinin aksamaması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.