SPOR
Giriş Tarihi : 26-05-2023 01:51

Kupanın sahibi Fen İşleri Müdürlüğü

Kemer Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında birimler arası düzenlediği Futbol Turnuvası’nda şampiyon Fen İşleri Müdürlüğü oldu.

Kupanın sahibi Fen İşleri Müdürlüğü

Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kemer’deki bir halı sahada düzenlenen turnuvanın finalinde Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü karşılaştı. Oldukça çekişmeli geçen final maçının ilk yarısını Park ve Bahçeler Müdürlüğü 3-1 önde kapadı. İkinci yarıya daha etkin başlayan Fen İşleri Müdürlüğü, bulduğu 2 golle durumu 3-3’e taşıdı. Beraberlikten sonra daha da çekişmeli hale gelen final maçını Fen İşleri Müdürlüğü 5-4 kazanarak şampiyon oldu. Fen İşleri Müdürlüğü oyuncuları maç sonrası büyük sevinç yaşadı.

Maçın ardından düzenlenen ödül töreninde ilk üçe giren takımlara kupaları verildi. Kupaları, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Park ve Bahçeler Müdürü Gencay Kayrak ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Jale Hurmalı verdi.

Zabıta Müdürlüğü ile Özel Kalem arasında oynanan üçüncülük maçını ise 4-1’lik skorla Zabıta Müdürlüğü kazandı. Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, turnuvaya katılan belediye personeline Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun selamını ileterek, fair play içerisinde geçen turnuvada emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin