SAĞLIK
Giriş Tarihi : 02-10-2020 16:53   Güncelleme : 02-10-2020 16:53

Kuaförlere dezenfektan ve maske

Kemer Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer’de faaliyet gösteren kuaför, berber ve güzellik salonlarına hijyen dezenfektanı ve maske dağıtımı yaptı.

Kuaförlere dezenfektan ve maske

Şüheda PARTAL

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında her türlü tedbiri almaya devam eden Kemer Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, berber, kuaför ve güzellik salonlarına, belediye ekipleri tarafından hijyen dezenfektanı ve maske dağıtımı gerçekleştirildi. Halkın sağlığı açısından herhangi bir olumsuz duruma mahal vermemek için tedbirlerini almaya devam eden belediye ekipleri, dezenfektan ve maske dağıtımına devam edeceklerini bildirdi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Belediye ekiplerimiz, koronavirüs tedbirleri kapsamında kuaför ve berberlere maske ve hijyen malzemesi dağıtıyor. İlçemizde hizmet veren kuaför ve berberlere belediye olarak desteğimiz artarak devam ediyor. Kuaför, berberler ve müşterilerinin kullanması için hijyen dezenfektanları ve maske dağıtımı yapıyoruz. Belediye olarak tedbirleri elden bırakmıyoruz ve halkımızın sağlığı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.