GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-10-2021 15:54   Güncelleme : 18-10-2021 15:56

Köse ve Çelik’ten Kemer ziyareti!

AK Parti Antalya Milletvekilleri Av. Mustafa Köse ve Kemal Çelik, Kemer’de Kaymakamı Yücel Gemici, Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Teker, Kemer Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Tıraş ve Küçük Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifini ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Yeni sanayi sitesinde incelemelerde bulunan Köse ve Çelik’e desteklerinden dolayı kooperatif yönetimi tarafından plaket takdim edildi.

Köse ve Çelik’ten Kemer ziyareti!

Şüheda PARTAL

AK Parti Antalya Milletvekilleri Av. Mustafa Köse ve Kemal Çelik, Kemer’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. AK Parti İlçe Teşkilatında partililerle bir araya gelen Köse ve Çelik, ardından İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kemer Kaymakamı Yücel Gemici ve Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Teker’i ziyaret ederek görüşmelerde bulundu.

Kemer Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Tıraş’ı da ziyaret eden Köse ve Çelik, ilçe yönetimi ile birlikte Kuzdere Mahallesi’nde yapımı devam eden Kemer Küçük Yeni Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sanayi sitesinde esnafları gezen Köse ve Çelik, inşaatı biten ve yeni açılacak işyerleri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kooperatif üyeleri ile de bir araya gelen Köse, Çelik ve Minta’ya desteklerinden dolayı kooperatif yönetimi tarafından plaket takdim edildi.

Milletvekilleri Köse ve Çelik, ilçe yönetimi ile birlikte son olarak Çamyuva Mahallesi’nde kızı vefat eden Mithat Görücü’ye taziye ziyaretinde bulundu. Görücü’ye başsağlığı dileyen Köse ve Çelik ardından ilçeden ayrıldı.