SPOR
Giriş Tarihi : 12-02-2020 09:13

Korkuteli'den Konaklı'ya 7 gol

Antalya Süper Amatör Lig'de Korkuteli Belediyespor, Konaklı Belediyespor'u 7-1 yendi. Korkuteli Belediyespor, 44 puan ile liderliğini sürdürdü.

Korkuteli'den Konaklı'ya 7 gol

Konyaaltı Atatürk Stadyumu'nda oynanan Korkuteli Belediyespor- Konaklı Belediyespor maçını Halim Kolancı, İsmail Selçuk Çekerek, Aygün Şerment hakem üçlüsü yönetti. Maça Korkuteli Belediyespor'un vuruşuyla başladı. Maçın 7'nci dakikasında Erkan Sütçü ile Korkuteli Belediyespor 1-0 öne geçti. 14'üncü dakikada Hasan Demir durumu eşitledi: 1-1. Korkuteli Belediyespor, 24'üncü dakikada Volkan Bucaklı, 27'nci dakikada Tayyar Karadağ ile durumu 3-1 yaptı. 37'nci dakikada Volkan Bucaklı kendisinin iki takımının 4'üncü golünü attı ve durumu 4-1 yaptı. İlk yarı 4-1 Korkuteli Belediyespor'un üstünlüğüyle sona erdi.
İkinci yarıda da atak futbolunu sürdüren Korkuteli Belediyespor, 58'inci dakikada Enver Ekindi ile durumu 5-1 yaptı. Korkuteli ekibi 65'inci dakikada Volkan Bucaklı ile durumu 6-1'e getirdi. Ataklarını attıran Korkuteli Belediyespor, 72'nci dakikada Burak Kirtiş ile durumu 7-1 yaptı. Bu sonuçla Korkuteli Belediyespor puanını 44'e çıkartırken, Konaklı Belediyespor 4 puanda kaldı. Karşılaşmada Konaklı Belediyespor'dan Hasan Kılıç ve Emircan Ağın kırmızı kart gördü.
Soğuk havaya rağmen, karşılaşmayı Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Emniyet Müdürü Caner Çiçek, Mal Müdürü Mehmet Ümit Ulusan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Selda Sert, belediye meclis üyeleri ve taraftarlar izledi.

(DHA)