YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-06-2020 15:49   Güncelleme : 18-06-2020 15:49

KETOB’dan Karaloğluna veda ziyareti

Antalya Valisi olarak 4 yıllık görev sürecinin ardından Diyarbakır Valisi olarak atanan Münir Karaloğlu, 19 Haziran Cuma günü Antalya'ya veda ediyor. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler, Vali Münir Karaloğlu için düzenlenen veda yemeğine katılarak sektöre verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.

KETOB’dan Karaloğluna veda ziyareti

Şüheda PARTAL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı son valiler kararnamesinde Diyarbakır Valisi olarak atanan Münir Karaloğlu, 19 Haziran Cuma günü Antalya'dan ayrılıyor. 30 Mayıs 2016 tarihinde Bursa'dan Antalya Valiliği görevine atanan Münir Karaloğlu, Antalya'daki 4 yıla yaklaşan görev sürecinde başta turizm, doğanın korunması, geliştirilmesi, ekoturizm ve sualtı gibi birçok alanda fark yaratan proje ve hizmetlere imza attı. Yaklaşık bir haftadır veda ziyaretlerinde bulunan Vali Münir Karaloğlu, Antalya Havalimanı'ndan Diyarbakır'a uğurlanacak.

Vali Münir Karaloğlu’nun gidişi için düzenlenen veda yemeğine Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Şener Gürler, Diyarbakır Valiliği'ne atanan Vali Münir Karaloğlu’na sektöre verdiği katkılarından dolayı teşekkür etti.