GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-09-2021 15:21   Güncelleme : 03-09-2021 15:21

KETOB’dan Dr. Bozoğlu’na ziyaret

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, Başkan Yardımcıları Şener Gürler ve Şinasi Gürocak, yönetim kurulu üyesi Selçuk Akıltopu ile birlikte Kültür ve Turizm Antalya İl Müdürü Dr. Candemir Bozoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Sarıkaya, Bozoğlu’na Kemer hakkında bilgilendirmede bulunurken, ilçe sahillerinde yaşanan kıyı erozyonu ile ilgili yapılan çalışmaları da içeren dosyayı işleme koyulmak üzere teslim etti.

KETOB’dan Dr. Bozoğlu’na ziyaret

Şüheda PARTAL

KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya, Başkan Yardımcıları Şener Gürler ve Şinasi Gürocak, yönetim kurulu üyesi Selçuk Akıltopu ile birlikte Kültür ve Turizm Antalya İl Müdürü Dr. Candemir Bozoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Sarıkaya, Bozoğlu’na Kemer hakkında bilgilendirmede bulunurken, ilçe sahillerinde yaşanan kıyı erozyonu ile ilgili yapılan çalışmaları da içeren dosyayı işleme koyulmak üzere teslim etti.

Sarıkaya, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Kemerimizi ilgilendiren çok kapsamlı konularla birlikte yine Kemer Kıyı erozyonu ile ilgili çalışmalar hakkındaki bilgilendirmelerde bulunulduk ve KEMOTEB tarafından hazırlanmış dosyayı işleme koyulmak üzere teslim ettik. Antalya ve Kemer bölgemiz ile ilgili çalışmaları Dr. Candemir Bozoğlu'ndan dinlemek ayrı bir keyifti. Geleceğe umut veren bu toplantının beldemizde devamı için heyecan duyduk” dedi.