ANTALYA
Giriş Tarihi : 14-12-2021 18:50   Güncelleme : 14-12-2021 18:50

Kepez Belediyesi başarılı öğrencileri geziyle ödüllendirdi

Kepez Belediyesi, Abdülkadir Özkan İlkokulu’nun başarılı 30 öğrencisini, Kepez Macera Ormanı ile ödüllendirdi. Öğrenciler doğanın kucağında gün boyu gönüllerince eğlenme ve ata binme fırsatı buldu.

Kepez Belediyesi başarılı öğrencileri geziyle ödüllendirdi

Öğrencilerin derslere olan ilgisini arttırmak isteyen Kepez Belediyesi, başarılı öğrencilere ödül niteliğinde gezi imkânı sunuyor. Abdülkadir Özkan İlkokulunun 1. 2. 3. ve 4. sınıflarının en başarılı 30 öğrencisi de, Kepez Belediyesince düzenlenen ödül gezisine katıldı. Kepez Macera Ormanını öğretmenleri ve belediyenin yetkilileri eşliğinde gezen öğrenciler, rengarenk çiçeklerin ve yeşilliklerin arasında doyasıya oyun oynama imkanı buldu. Arkadaşları ve öğretmenleriyle güzel vakit geçiren öğrenciler, eğlenceye ‘At Çiftliği’nde ata binerek devam etti. Eğitmenler, ilk etapta öğrencilere ata biniş kuralları ile at üstünde nasıl durulması gerektiği hakkında bilgiler verdi. Ardından başlarına kask takılan çocuklar, güvenli bir şekilde ata bindirildi.

ÇOCUKLAR DOĞANIN KUCAĞINDA ÇOK MUTLU

Öğrenciler, doğanın kucağında eğitmenler eşliğinde ata binmenin mutluluğunu yaşadılar. Kepez Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikten memnuniyet duyan öğrenciler, Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür ettiler. Kepez Macera Ormanında; çocuklar için eğlence amaçlı ip parkuru, zipline (yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya çekilmiş çelik halat vasıtası ile kendi ağırlığınızla yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesi), tırmanma duvarı, iple atlama kulesi, yer oyunları, labirent, kaykay pistleri, süs havuzu, oturma yerleri, sosyal tesisler, paintball ve spor alanları bulunuyor.

(Haber Merkezi)