GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-02-2020 17:09

KEMİAD’dan ATSO’ya ziyaret

Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret etti. Burada ATSO Başkanı Davut Çetin ve ATSO yönetim kurulu üyeleri ile toplantı gerçekleştiren Kemer heyeti, yaklaşan sezon öncesi değerlendirmeler, yapılması gereken çalışmalar ve planlamalar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

KEMİAD’dan ATSO’ya ziyaret

Şüheda PARTAL

KEMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Sönmez ve yönetim kurulu, ATSO’yu ziyaret etti. KETOB Başkanı Şener Gürler’inde eşlik ettiği heyet ATSO Başkanı Davut Çetin ve ATSO Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde toplantı gerçekleştirdi. Kemer’den ATSO Meclis Üyesi Bülent Güllü ve ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya’nın da hazır bulunduğu toplantıda, başlayacak olan sezon öncesi değerlendirmeler, yapılması gereken çalışmalar ve planlamalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. KEMİAD'ın "Kemer İçin Bir Fikrim Var" projesi hakkında detaylı bilgi alan Başkan Davut Çetin ve Yönetimi Kurulu Üyeleri proje sonucunda dereceye giren projelerin uygulanması esnasında ATSO olarak üstlerine düşen görevi yapacaklarını dile getirdiler. Toplantıda ayrıca, Akdeniz Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin durumu, Selçuklu Av Köşkü, mesleki eğitimler, sosyal medyanın önemi ve çalıştırılacak personel kalitesine kadar birçok konu konuşuldu.

STK'ların önemini vurgulayan ATSO Başkanı Davut Çetin, Sönmez ve yönetim kurulundan, Kemer'de STK'ların bir araya gelip, birlikte hareket etmeleri sayesinde ilçenin değerine değer katacağını ifade etti. Kemer’in ATSO tarafından öneminin büyük olduğunu tekrarlayan Çetin, Kemer’de kalıcı ve ses getirici eserler ile katkıda bulunmak istediklerini ifade etti.

Çetin; Antalya İli ve İlçelerinin işlendiği interaktif harita projesinde Kemer’den 13 noktanın ekli olduğunu ve KEMİAD’ın bu haritaya eklenmesi gereken yerlerin ilave edilebilmesi için önerilerinin hızlı bir şekilde bildirilmesini rica etti.