TURİZM
Giriş Tarihi : 23-09-2022 00:46

“Kemer’in Tadını Çıkar”

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından hazırlanan “Kemer’in Tadını Çıkar” adlı kitabın tanıtımı Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun katılımıyla yapıldı.

“Kemer’in Tadını Çıkar”

Şüheda PARTAL

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından hazırlanan “Kemer’in Tadını Çıkar” adlı kitabın tanıtımı yapıldı. Toplantıya, Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, KEMİAD yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

Kaymakam Çam, Kemer’de gezilip görülecek yerleri detaylarıyla anlatan bir kitabın ortaya çıkarılmasında emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi. Kitapta kullanılan barkod sisteminin Kemer’e gelen yabancı misafirler için çok avantajı olduğunu da ifade eden Kaymakam Çam, “Güzel ve farklı bir çalışma olmuş. Kemer, Türkiye ve dünyada marka bir yer. Kemer’i her anlamda tanıtabilmek çok önemli. Kitabın otellerde de olacak olması çok değerli. Türkçe, Rusça ve İngilizce dillerinde de olması çok güzel olmuş. Verdiğiniz emek ve zahmetten dolayı herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise kitabın içeriğinin çok zengin olduğunu belirterek, büyük emek harcanarak hazırlanan kitabın Kemer tanıtımına katkı sağlayacağını anlattı. Kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez olmak üzere KEMİAD yönetim kurulu üyelerine ve diğer paydaşlarına teşekkür ettiğini ifade eden Topaloğlu, Kemer’in tanıtımı için belediye olarak üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

KEMİAD Başkanı Sönmez, Kemer’in tanıtımı için önem arz eden kitap hakkında bilgiler vererek, kitabın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ettiğini kaydetti. KEMİAD olarak 26 yıldan beri faal bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Sönmez, kitap ile birlikte enjoykemer sosyal medyası hesapları ve enjoykemer.com adlı web sitesini de yakın zamanda tanıtacaklarını söyledi.

AdminAdmin