GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-01-2021 14:16   Güncelleme : 11-01-2021 14:16

‘Kemer'e renk katacak’

Atatürk ve Mustafa Ertuğrul Aker Parklarındaki çalışmalarını yerinde inceleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Pandemiye rağmen yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Atatürk Parkı’ndaki projemiz Kemer'e renk katacak. Çalışmalar hızla devam ediyor. Sona yaklaşılıyor. Kısa süre içerisinde halkımıza görsel anlamda güzel bir sosyal alan kazandıracağız” dedi.

‘Kemer'e renk katacak’

Maksut TEMİZEL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile birlikte Atatürk ve Mustafa Ertuğrul Aker Parklarında devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

İçerisinde kafe, ters ev, yürüyüş yolu, kitap okuma alanları, dinlenme yerleri, iki adet çelik köprü ve sosyal donatıların yer alacağı Atatürk Parkı’ndaki çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Topaloğlu, çalışmalarda artık sona gelindiğini ve Kemer halkına yakışan bir hizmeti kazandırmak için gün saydıklarını söyledi.

‘KEMER'E RENK KATACAK’

Kemer'in çehresini değiştirecek ve ilçeye gelen misafirlere ayrı bir görsellik sunacaklarını anlatan Başkan Topaloğlu, “Pandemiye rağmen yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Atatürk Parkı’ndaki projemiz Kemer'e renk katacak. Çalışmalar hızla devam ediyor. Sona yaklaşılıyor. Kısa süre içerisinde halkımıza görsel anlamda güzel bir sosyal alan kazandıracağız. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin. Her şey Kemer için" diye konuştu.

MALZEMELER, BELEDİYENİN FABRİKASINDAN

Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, daha sonra Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’ndaki yeniden düzenleme çalışmalarını inceledi. Çalışmalar kapsamında, park içerisindeki kafenin sahile daha yakın olacak şekilde düzenleneceğini anlatan Başkan Topaloğlu, iki adet restoranın da yer alacağı düzenleme çalışmalarında, kullanılacak malzemelerin tamamının belediyeye ait fabrikalardan temin edileceği belirtti.