YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-12-2021 18:30   Güncelleme : 27-12-2021 18:30

Kemer’de Yılbaşı Pazarı etkinliği

Kemer Belediyesi’nin destekleriyle Kemer’in Kadınları Sosyal Medya Platformu tarafından Arslanbucak Düğün Salonunda Yılbaşı Pazarı etkinliği düzenlendi. SMA hastası Eflinsu Tural’a ve sokak hayvanlarına destek amacıyla yapılan etkinlikte, ev hanımları ve esnaf, stant açarak ürünlerini sergiledi. Etkinlikte ayrıca hokkabaz ve animasyon gösterileri de sunuldu.

Kemer’de Yılbaşı Pazarı etkinliği

Şüheda PARTAL

Kemer’in Kadınları Sosyal Medya Platformu tarafından Arslanbucak Düğün Salonunda Yılbaşı Pazarı etkinliği düzenlendi. Kemer Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen etkinliğe, Kemer Belediye Başkan vekili İsmail Aka, Kemer’in Kadınları Sosyal Medya Platformu Başkanı Mihrican Honamlı, ev hanımları ve esnaf katıldı. SMA hastası Eflinsu Tural’a ve sokak hayvanlarına destek amacıyla yapılan etkinlikte ev hanımları ve esnaf, stant açarak ürünlerini sergiledi. Etkinliğe katılan çocuklar için hokkabaz ve animasyon gösterileri de sunuldu. Gösterilerde çocuklar gönüllerince eğlendi.

Belediye Başkan vekili İsmail Aka, yaptığı açıklamada, SMA hastası Elfinsu Tural ve sokak hayvanları için düzenlenen etkinliğe katılmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Türkiye’de SMA hastalarının durumunun herkes tarafından bilindiğine dikkat çeken Aka, “Yapılan yılbaşı pazarı etkinliğini aslında SMA hastaları için yapılan farkındalık etkinliği olarak görebiliriz. Minik yavrumuza destek olmak hepimizin borcu. Bu konuya dikkat çekmek istedik. Ayrıca can dostlarımız olan sokak hayvanlarına da destek amacıyla stantlar açıldı. Kemer Belediyesi olarak tüm sosyal farkındalık projelerine destek vermeye devam edeceğiz. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Platform Başkanı İpek Şevik ise desteklerinden dolayı Kemer Belediye Başkan Vekili İsmail Aka’ya teşekkür ederek, sosyal farkındalık etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kemer Sokak Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Mihrican Honamlı da sokak hayvanlarına destek amacıyla stant açtıklarını ve can dostlarını korumak için yaptığı çalışmalardan dolayı Kemer Belediyesine teşekkür etti.