TURİZM
Giriş Tarihi : 04-11-2021 19:23   Güncelleme : 04-11-2021 19:23

Kemer’de yaz devam ediyor!

Yurdun birçok bölgesinde soğuk hava etkisini hissettirmeye başlarken, Kemer'de sahillerde yoğunluk yaşanıyor. Kasım ayına gelinmesine rağmen yerli ve yabancı misafirler, güneşli havanın tadını denize girerek çıkarıyor.

Kemer’de yaz devam ediyor!

Yurdun birçok bölgesinde soğuk hava etkisini hissettirmeye başlarken, Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer'de sahillerde yoğunluk yaşanıyor. Kasım ayına gelinmesine rağmen yerli ve yabancı misafirler, güneşli havanın tadını denize girerek çıkarıyor. Hava sıcaklığının ve deniz suyu sıcaklığının 24 derece ölçüldüğü Kemer'de bazı turistler sahillerde gezdi, bazıları plajda güneşlendi, bazıları da denize girdi.

Kemer’de tatil yapan Atıl Tortumlu, 2 Kasım’da bile denize girebildiği için mutlu olduğunu söyledi. Tortumlu, “Kemer’de bu mevsimde denize girmek ve güneşlenmek çok güzel. Kemer harika bir yer. Herkesin buraya gelmesini tavsiye ederim” dedi.

Kemer’i çok beğendiğini ifade eden Belayev, Kemer’i daha önce bulunduğu yerlerden daha çok sevdiğini ve tekrar gelmek istediğini belirtti.

Ukrayna’dan gelen Natalia Bolkova da Kemer’e ilk defa geldiğini ancak güneşine ve denizine hayran kaldığını ve tekrar geleceğini dile getirdi.

(Haber Merkezi)