GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 03-07-2024 17:38

Kemer’de Müdür Yardımcısı gözaltına alındı

Kemer’de Erasmus Projesi kapsamında öğrencilere banka üzerinden ödenen döviz cinsi parayı elden aldığı tespit edilen Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görevli Müdür Yardımcısı H.K., düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Kemer’de Müdür Yardımcısı gözaltına alındı

Şüheda PARTAL

Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Erasmus Projesi kapsamında öğrencilere banka üzerinden ödenen döviz cinsi paraların Okul Müdür Yardımcısı H.K. tarafından elden teslim alınmak istendiğine yönelik A.B. ve B.B. isimli baba ve oğlunun Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvurması üzerine tahkikat başlatıldı.

Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı ile kurulan koordinasyon sonucunda baba ve oğlu okula giderek, okul müdür yardımcısı H.K.’ye seri numaraları daha önceden alınan 4 bin 160 Euro elden teslim etti. Paranın alındığı tespit eden İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları operasyonda müdür yardımcısı H.K.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Şahıs elden aldığı 4 bin 160 Euro ise uygulama oteli resepsiyon kısmındaki kasada ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

AdminAdmin