SPOR
Giriş Tarihi : 27-06-2024 10:39

Kemer'de milli coşku

Kemer Belediyesi, A Milli Futbol Takımının EURO 2024 Avrupa Şampiyonası’ndaki son maçı olan Çekya maçını Mustafa Ertuğrul Aker Parkındaki Kemer Belediyesi Deniz Kafe'de kurduğu dev ekrandan yayınladı. Milli takımın 2-1 kazandığı maç sonunda vatandaşlar büyük sevinç yaşadı.

Kemer'de milli coşku

Deniz Kafe yanında kurulan dev ekranda maçı izlemeye gelen vatandaşlar, Kemer Belediyesi ekipleri tarafından dağıtılan Türk bayraklarıyla A Milli Takıma destek verdi. Karşılaşmayı, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Meclis Üyeleri Cansın Efir ve Mehmet Akın da vatandaşlarla birlikte izledi.

Kafe önünü adeta stadyuma çeviren vatandaşlar, maç sonunda büyük sevinç yaşadı. A Milli Takım elde ettiği galibiyetle gruptan çıkma başarısı göstererek adını son 16 takım arasına yazdırdı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, milli takımın başarısı ile büyük bir sevinç yaşadıklarını belirterek, "Bizim çocuklar 16'ya kalma başarısı gösterdiler. Yine o maçta da tüm yurttaşlarımızı karşılaşmayı birlikte izlemeye davet ediyoruz" dedi. (Bülten)

AdminAdmin