SPOR
Giriş Tarihi : 20-12-2021 18:45   Güncelleme : 20-12-2021 18:45

Kemer’de kick boks gecesi

Kemer Belediyesi ve Türkiye MMA Federasyonu’nun destekleriyle O.F.C Kemer Kick Boks organizasyonu düzenlendi. Büyük ilgi çeken organizasyona Türkiye’nin yanı sıra Tacikistan, Çeçenistan, Afganistan ve Türkmenistan’dan sporcular katıldı. Kemer’den de 6 sporcu katıldığı organizasyonda Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun koruması Volkan Kaplan da ringe çıkan sporcular arasındaydı.

Kemer’de kick boks gecesi

Kemer Belediyesi ve Türkiye MMA Federasyonunun destekleriyle Organizatör Ozan Can tarafından Niks Kulüp’te düzenlenen O.F.C Kemer Kick Boks organizasyona, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediye meclis üyeleri, Ferhan Fidan, İsmail Aka, Türkiye MMA Federasyonu Başkanı Ali Arık, sporcular ve davetliler katıldı.

Türkiye’nin yanı sıra Tacikistan, Çeçenistan, Afganistan ve Türkmenistan’dan sporcular katıldığı organizasyonda, Kemer’den 6 sporcu katıldı. Toplamda 4 MMA 11 kick boks maçının yapıldığı organizasyon, çekişmeli mücadelelere sahne oldu.

Başkan Topaloğlu, güzel bir organizasyon olduğunu belirterek, müsabakalarda çekişmeli mücadelelere sahnelerin olduğunu söyledi. Müsabakaların kardeşlik ve dostluk çerçevesinde yapıldığına dikkat çeken Topaloğlu, “Sporcular önce birbirlerine yumruk attı ama maç sonrası birbirlerine sarıldı. Atatürk’ün ‘Ben, sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ sözüne örnek bir organizasyon oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN TOPALOĞLU’NUN KORUMASI DA RİNGDEYDİ

Organizasyonda mücadele eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun koruması Volkan Kaplan da organizasyona 2019’da trafik kazasında hayatını kaybeden bir arkadaşı için katıldığını söyledi. Kazandığı ödülünü rahmetli arkadaşına armağan eden Kaplan, desteklerinden dolayı ailesine, beraber çalışmaktan onur duyduğu Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve organizasyonu düzenleyenlere teşekkür etti. (Haber Merkezi)