GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-09-2021 13:47   Güncelleme : 27-09-2021 13:47

Kemer’de Gönül Nar Festivali

Kemer Ralli Alanında ‘Gönül Nar Festivali’ düzenlendi. Antalya Girişimci Kadınlar Kooperatifi’nin destekleriyle yapılan festivalde açılan stantlarda kadınlar, el emeği göz nuru ürünlerini tanıtırken, EDİM Dans Okulunun öğrencilerinin sergiledikleri performans geceye renk kattı.

Kemer’de Gönül Nar Festivali

Şüheda PARTAL

Antalya Girişimci Kadınlar Kooperatifi’nin destekleriyle Kemer Organizasyon ile Kemer’in kadınları Kemer Ralli Alanında ‘Gönül Nar Festivali’ düzenlendi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun da katıldığı festivale yerli ve yabancı turistler büyük ilgi gösterdi. Açılan stantlarda kadınlar, el emeği göz nuru ürünleri tanıtırken, festivalde sahne alan EDİM Dans Okulunun öğrencileri, sergiledikleri performansla geceye renk kattı.

Kemer’deki kadınların el emeği ürünlerini festivalde sergilediğini söyleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ülkemizde kadının yerinin çok önemli ve ayrı olduğunu belirterek, “Kadınlarımız evde kucağına çocuğunu alan bir anne, tarlada çiftçi, cephede bir savaşçıdır. Bunu Kurtuluş Savaşı’nda gördük. Kadınlarımızın olduğu yerde huzur ve sevgi vardır. Kadınlarımız Kemer’de bir kooperatif açıyor. Bize de destek olmak düşer. Her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Festival sonrası Başkan Topaloğlu’na desteklerinden dolayı plaket verildi.