YAŞAM
Giriş Tarihi : 12-06-2024 18:49

Kemer’de engelli bireylere ayakkabı dağıtımı

Türkiye Sakatlar Derneği Kemer Temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya gelen engelli bireylere ayakkabı dağıtıldı.

Kemer’de engelli bireylere ayakkabı dağıtımı

Kemer Belediyesi'nin destekleriyle Türkiye Sakatlar Derneği Kemer Temsilciliği’nde düzenlenen etkinliğe, Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Özden Sayındaş, Kemer Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Engelli Merkezi Birim Sorumlusu Filiz Öğüt, Türkiye Sakatlar Derneği Kemer Temsilcisi Figen Yıldırım, Marifetli Eller Platformu Başkanı Şadiye Beşe, Kadın Platformu Başkanı Erendiz Hamamcıoğlu, engelli bireyler ve aileleri katıldı. Etkinlikte, engelli bireylere Kurban Bayramı öncesinde hayırsever bir vatandaş tarafından alınan ayakkabı ve çocuk bezleri dağıtıldı.

Türkiye Sakatlar Derneği Kemer Temsilcisi Figen Yıldırım, etkinlikte yaptığı açıklamada, "Kemer Belediyemizin destekleriyle bir araya geldik. Hayırsever bir vatandaşımız engelli bireylerimize ayakkabı ve çocuk bezi hediye etti. Kendisine teşekkür ediyorum. Kemer'de engellilere yönelik çalışmalarımız devam edecek. Katılan herkese teşekkür ederim." dedi.

Etkinlik sonrası engelli bireyler ve aileleri müzik eşliğinde dans ederek gönüllerince eğlendi. (Bülten)

 

 

 

AdminAdmin