GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-03-2021 16:47   Güncelleme : 10-03-2021 16:47

Kemer’de dinamik denetim!

Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası, ilçedeki esnafları ziyaret ederek ‘Dinamik Denetim Seferberliği’ genelgesi doğrultusunda denetimler gerçekleştirildi. Oda olarak hem ziyaret hem de denetim yaptıklarını belirten Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, “Pandeminin artış hızını düşürmek için haftanın belli günlerinde gerçekleştirdiğimiz denetimler aralıksız devam edecek. Esnaflarımız bu sıkıntılı süreçte hastalığa yakalanmasın ve aynı zamanda gelirlerini kaybetmesinler istiyoruz. Hep beraber sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmak istiyoruz” dedi.

Kemer’de dinamik denetim!

Maksut TEMİZEL

Korona virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı’nca alınan karar ile yeni ve yoğunlaştırılmış bir süreç ile başlatılan ‘Dinamik Denetim Seferberliği’ tüm ülke genelinde uygulanmaya başlandı. Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası da, Kemer Kaymakamlığı’nın görevlendirmesiyle işyerlerinde maske-mesafe-hijyen başta olmak üzere geniş kapsamlı korona virüs denetimleri gerçekleştiriliyor.

Oda olarak hem ziyaret hem de denetim yaptıklarını belirten Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal, “İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi ve Kaymakamlığımızın görevlendirmesi ile Kemer Esnaf ve sanatkarlar Odası olarak haftanın farklı günlerinde hizmet sektöründeki esnaflarımızın işyerlerini ziyaret ederek hem bilgilendirmede hem de denetimlerde bulunuyoruz. İlçemizde 8 olan denetim ekibi 16’ya çıkarıldı. Pandeminin artış hızını düşürmek amacıyla denetimler aralıksız devam edecek. Esnaflarımız bu sıkıntılı süreçte hastalığa yakalanmasın ve aynı zamanda gelirlerini kaybetmesinler istiyoruz. Hep beraber sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmak istiyoruz. Bunu hep birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Denetimlerde esnaflarımızın gösterdiği hassasiyete de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.