GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 14-12-2021 19:03   Güncelleme : 14-12-2021 19:03

Kemer’de aranan 2 şahıs yakalandı

Kemer’in Beldibi ve Tekirova Mahallerinde 14 ayrı suç kaydı olan ve 4 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs ile 13 farklı suçtan 5 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs, İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı JASAT, Beldibi ve Tekirova Jandarma Karakol Komutanlığı ekiplerinin düzenlediği operasyonlarla yakalandı.

Kemer’de aranan 2 şahıs yakalandı

Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı, Kemer İlçesi, Beldibi Mahallesinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında; hakkında 14 adet suç kaydı bulunan ve bu suçlardan 4 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olan G.T. isimli şahıs, Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı JASAT ve Beldibi Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan operasyon ile yakalandı. Olayla ilgili adli işlemler başlatıldı.

13 FARKLI SUÇTAN 5 YIL HAPİS CEZASI İLE ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

Öte yandan, Tekirova Mahallesi'nde hakkında 13 farklı suçtan 5 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olan G.Ö., Kemer İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT ve Tekirova Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı. Şahısla ilgili adli işlemler başlatıldı. (İHA)