EĞİTİM
Giriş Tarihi : 17-05-2022 21:23

Kemer yıldızlarını arıyor!

Göynük Fen Lisesi ve Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) işbirliğinde LGS sınavına hazırlık yapan ilçedeki 8. Sınıf öğrencilerine yönelik deneme sınavı yapılacak. “Kemer Yıldızlarını Arıyor” adı altında yapılacak sınavlarda dereceye giren öğrencilere ödüller verilecek. Sınav sonuçların açıklanması esnasında 30 veliye de özel hediyeler verileceğini belirten KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, 8. Sınıf öğrencilerini deneme sınavına, velileri ise okul tanıtım gününe davet etti.

Kemer yıldızlarını arıyor!

Şüheda PARTAL

Göynük Fen Lisesi ve KEMİAD işbirliğinde LGS sınavına hazırlık yapan ilçedeki 8. Sınıf öğrencilerine yönelik deneme sınavı yapılacak. “Kemer Yıldızlarını Arıyor” adı altında yapılacak sınavlarda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verileceğini bildiren KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, “Kemer’in derece yapacak ve yarınlarda Kemer’imizi gururlandıracak yıldızlarımıza LGS sınavı öncesi destek ve moral vermek amacıyla deneme sınavı düzenliyoruz. Bu sınavda aynı zamanda yıllardır Türkiye’de ilk binin altında dereceyle üniversitelere öğrenci yerleştiren gururumuz Göynük Fen Lisemizi çocuklarımıza ve velilerine tanıtacağız” dedi.

Deneme sınavına katılmak isteyen öğrencilerin kendi okul idarelerine başvurabileceğini bildiren Sönmez, “’En İyi Okul Eve En Yakın Okuldur’ anlayışı ile Göynük Fen Lisesinde 22 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da yapılacak olan deneme sınavına Kemer’deki tüm 8. Sınıf öğrencilerimiz katılabileceklerdir. Yapılacak deneme sınavının sonucu 27 Mayıs Cuma Günü Saat 10:00’da Göynük Fen Lisesinin bahçesinde açıklanacaktır. Dereceye giren ilk 20 öğrencilerimize madalyanın yanında sürpriz ödüller sunulacaktır. Yine sonuçların açıklanması esnasında okulda bulunan velilerimizden 30 velimize de özel hediyelerimiz olacaktır. Tüm 8. Sınıf öğrencilerimizi deneme sınavına katılmaya ve tüm velilerimiz de 27 Mayıs’taki sonuç açıklama ve okul tanıtma gününe davet ediyoruz” diye konuştu.

AdminAdmin