TURİZM
Giriş Tarihi : 02-01-2020 10:34   Güncelleme : 02-01-2020 10:41

Kemer yeni yılı coşkusu

Kemer’de vatandaşlar yeni yılı coşkuyla karşıladı. İlçedeki eğlence merkezleri dolarken otellerde ise ünlü isimler sahne aldı. Rox Royal Otel'de Hande Ünsal, Yasin Keleş ve Antalya gecelerinin vazgeçilmez sanatçılarından O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finalistlerinden Mehmet Yenigün sahne alırken, Mirage Park Resort Otel’de ise Birol Tokat sahne aldı.

Kemer yeni yılı coşkusu

Ahmet Duran YENİGÜN - Simge ALTUN

Kemer’de vatandaşlar ve turistler, yeni yılı çarşı merkezi ve eğlence mekanlarında karşıladı. İlçede çeşitli eğlence merkezlerinde düzenlenen programlara katılanlar yeni yıla eğlenerek girdi. Yeni yılın ilk dakikalarında otel ve eğlence mekanlarında gerçekleşen havai fişek gösterisi ise renkli görüntüler oluşturdu. Ayışığı Parkı’nda bulunan Robert’s Coffee’de canlı müzik eşliğinde yeni yıla giren katılımcılar keyifli dakikalar geçirdi.

İlçedeki bazı oteller yeni yıla ünlü isimlerle girdi. Günler öncesinden konser programlarını belirleyen oteller, zengin mönülerinin yanı sıra ünlü sanatçılar eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir yeni yıl gecesi yaşattı. İlçe merkezinde bulunan Rox Royal Otel'de Hande Ünsal, Yasin Keleş ve Antalya gecelerinin vazgeçilmez sanatçılarından O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finalistlerinden Mehmet Yenigün sahne aldı.

Göynük Mahallesi’nde bulunan Mirage Park Resort Otel'de ise yılbaşı gecesi Birol Tokat ile kutlandı. Konser öncesi oryantal ve dans şovları geceye renk kattı. Ardından sahne alan Birol Tokat sevilen şarkıların seslendirdi. Misafirler Tokat’ın seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.