TURİZM
Giriş Tarihi : 03-06-2024 21:23

Kemer Talks’ın ilk konuğu Turgut Gür oldu

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) tarafından düzenlenen Kemer Talks’ın ilk konuğu Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Danışma Kurulu ve KETAV Kurucu Başkanı da olan Turgut Gür oldu. Turizmcilerin ilgi gösterdiği etkinlikte Gür, Kemer ve Türk turizminin geçmişini ve turizmde yapılması gerekenleri anlattı.

Kemer Talks’ın ilk konuğu Turgut Gür oldu

Şüheda PARTAL

KETAV’ın “Kuruculardan/Geliştiricilere, Geçmişten Geleceğe, Ortak Akılla Büyüyoruz” sloganıyla düzenlediği “Kemer Talks”ın ilk konuğu Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Danışma Kurulu ve KETAV Kurucu Başkanı olan hem otelcilik hem de yatırım danışmanlığı alanlarında da duayen isimlerden Turgut Gür oldu.

KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz ve Yönetim Kurulu ev sahipliğinde Beldibi Mahallesi’nde bulunan Corendon Playa Kemer’de düzenlenen etkinliğe, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanını temsilen Belediye Meclis üyesi Cansın Efir, KETOB As Başkanı Ayhan Çakıcı, KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez ve KETAV üyeleri katıldı.

Etkinlikte Kemer ve Türk turizminin geçmişini anlatan Gür, turizmde yapılması gerekenleri turizmcilerle paylaşarak tavsiyelerde bulundu.

KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz da KETAV’ın kurucu Başkanı da olan Turgut Gür’ü ağırlamaktan dolayı onur duyduklarını belirtti. Kemer Talks ile geçmişten günümüze önemli isimleri Kemerli turizmciler ile biraraya getirmeye devam edeceklerini ifade eden Yorulmaz, Gür ve katılımcılara teşekkür etti.

AdminAdmin