YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-09-2022 20:38

Kemer protokolü gazilerle yemekte bir araya geldi

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen yemek programında Kemer protokolü gazilerle bir araya geldi. Gaziler ve aileleri ile sohbet eden Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, vatan için canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlere ve gazilere minnet borçlu olduklarını söyledi.

Kemer protokolü gazilerle yemekte bir araya geldi

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Kemer'de yemek programı düzenlendi. Beldibi Mahallesi'ndeki Rixos Sungate Otelde düzenlenen yemek programına, Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam ve eşi Dilek Çam, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Gamze Almalı, Kemer Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ergel, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, muhtarlar, gaziler ve aileleri katıldı.

Kaymakam Çam ve Belediye Başkanı Topaloğlu, program öncesinde gaziler ve aileleri ile sohbet etti. Kaymakam Çam, yemek sonrası yaptığı açıklamada, vatan için canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlere ve gazilere minnet borçlu olduklarını ifade ederek, tüm gazilerin Gaziler Günü kutladığını kaydetti. Masaları tek tek dolaşan Başkan Topaloğlu ise gazilere vatan için ödedikleri bedeller için minnettar olduklarını aktardı. (Haber Merkezi)

AdminAdmin