YAŞAM
Giriş Tarihi : 04-05-2022 19:46

Kemer protokolü bayramlaştı

Kemer protokolü, Ramazan Bayramı’nda resmi bayramlaşma töreni için önce Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Salonu'nda, ardından da İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü’nde bir araya gelerek, bayramlaştı.

Kemer protokolü bayramlaştı

Şüheda PARTAL

Ramazan Bayramı dolayısıyla Kemer’de resmi bayramlaşma programı düzenlendi. Kemer Kaymakamlığı tarafından organize edilen bayramlaşma programı ilk olarak Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Salonu'nda yapıldı. Bayramlaşma programına, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Belediye Meclis üyeleri Mustafa Tıraş, Cumali Afşin, Mustafa Bilici, Semih Özdemir, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, KETOB Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Programa katılanların ve vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutlayan Kaymakam Gemici, turizm sezonunun da güzel geçmesini temenni etti.

Uygulama Oteli'ndeki bayramlaşmanın ardından protokol üyeleri, Liman Caddesi’ndeki Polis Karakolu’na, oradan da İlçe Jandarma Komutanlığına geçerek polis ve jandarma personeli ile bayramlaştı. Bayramlaşma programı şehit ailelerini ziyaretin ardından son buldu.

AdminAdmin