GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-06-2024 14:58

Kemer protokolü bayramlaştı

Kemer'de Kurban Bayramı dolayısıyla resmi bayramlaşma programı düzenlendi. İlçe protokolünün katılımıyla Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli'nde başlayan program, İlçe Jandarma Komutanlığı, Liman Caddesi'ndeki Polis Karakolu ve İlçe Sahil Güvenlik Komutanlığı ziyaretleriyle devam etti.

Kemer protokolü bayramlaştı

Şüheda PARTAL

Kurban Bayramı dolayısıyla Kemer'de resmi bayramlaşma programı düzenlendi. Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli'nde başlayan bayramlaşma programına, Kemer Kaymakam Vekili de olan Konyaaltı Kaymakamı Rahmi Köse, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Seyhan, İlçe Emniyet Müdürü Harun Mere, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Soner Tuna, belediye meclis üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, daire müdürleri, muhtarlar ve STK temsilcileri katıldı.

Programa katılanların ve vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlayan Kaymakam Köse ve beraberindekiler daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı, Liman Caddesi'ndeki Polis Karakolu'na, oradan da İlçe Sahil Güvenlik Komutanlığı’na geçerek görev başında bulunan personellerin bayramını kutladı.

Polis merkezine yapılan ziyaret sırasında Konyaaltı Kaymakamı Rahmi Köse, Kemer Belediyesi Kültür Evi’ni de ziyaret etti. Başkan Topaloğlu ile birlikte kültür evini gezen Kaymakam Köse yerel tarihçi Ramazan Kar’dan Kültür Evi ile ilgili de bilgi aldı.

Program sırasında bir konuşma yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bayramların sevgi ve saygının, milli birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın önem kazandığı günler olduğunu belirterek, Kemer’de Kurban Bayramı ile birlikte trafik yoğunluğu yaşandığını söyledi. “Bayram sevincimizin acıya dönüşmemesi, üzücü haberlerin yürekleri yakmaması için vatandaşlarımızın trafikte çok daha dikkatli olmalarını diliyorum. Bu vesile ile tüm yurttaşlarımızın Bayramını bir defa daha yürekten kutluyor, sevdiklerinizle birlikte nicelerine kavuşmanızı diliyorum” dedi.

AdminAdmin