SPOR
Giriş Tarihi : 21-01-2022 22:17   Güncelleme : 21-01-2022 22:17

Kemer Masa Tenisi Turnuvası başladı

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen açık masa tenisi turnuvası Kemer Kaymakamı Yücel Gemici ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun açılış müsabakası ile başladı.

Kemer Masa Tenisi Turnuvası başladı

Şüheda PARTAL

KEMİAD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen açık masa tenisi turnuvası başladı. Kemer Belediyesi’nin ana sponsorluğunda Bahri Tanrıkulu Spor Salonunda yapılan turnuvanın açılışına, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, KEMAİD Başkanı Rıza Sönmez, İlçe Spor Müdürü Mustafa Özkaynak, sporcular ve davetliler katıldı. Toplam 110 sporcunun katıldığı turnuvanın açılış müsabakasını Kaymakam Gemici ile Başkan Topaloğlu yaptı.

Törende konuşan Kemer Kaymakamı Gemici, güzel ve anlamlı turnuvaya katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Spor yapmanın önemine dikkat çeken Kaymakam Gemici, özellikle çocukların spora yönlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi. Gemici, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise sporun her zaman dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirdiğine değinerek, “Çok güzel bir organizasyon. KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez’e ve yönetim kuruluna emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm sporculara başarılar diliyorum.” diye konuştu.

KEMİAD Başkanı Sönmez de desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür ederek, turnuvaya katılan sporculara başarılar diledi.

AdminAdmin