SPOR
Giriş Tarihi : 20-01-2022 22:05   Güncelleme : 20-01-2022 22:05

Kemer Masa Tenisi Festivali başlıyor

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenecek Masa Tenisi Festivali bugün başlıyor. Ülkemizin farklı şehirlerinden sporcuların katılacağı ve 3 gün sürecek festivalde hediye çekilişi de yapılacak.

Kemer Masa Tenisi Festivali başlıyor

Şüheda PARTAL

KEMİAD tarafından 2’ncisi düzenlenen Masa Tenisi Festivalinde hazırlıklar tamamlandı. 22-23 Ocak tarihlerinde üç gün sürecek olan masa tenisi festivaline ülkemizin farklı şehirlerinden yüzü aşkın sporcunun katılacak. Turnuvadan ziyade festival havasında geçecek ve katılımın ücretsiz olduğu festivalde sponsorların destekleriyle hediye çekilişi de yapılacak.

Kemer Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür eden KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, festivalde yüzü aşkın hediye dağıtılacağını söyledi. Sönmez, “2365 metreye teleferik biletinden, günübirlik yat turuna, bölgemizde faaliyet gösteren kafe ve restoranlardan kahvaltı, yemek ödüllerine, ücretsiz check-up kontrolünden, çeşitli deri ürünleri, mağazalarından ve diğer mağazalardan indirim kuponları, otellerden ücretsiz konaklama gibi bir çok ödül ve hediye sporcu ve seyircilere dağıtılacak” dedi.

Üç gün sürecek etkinlikler arasında ilk gün Ozan Can önderliğinde Kick Boks gösterisi yapılacağını ifade eden Sönmez, “İkinci gün Emin Akar hocamızın önderliğinde Karate gösterisi, üçüncü gün ise Kemer Halk eğitim Merkezince folklor gösterisi düzenlenecektir. Kemer Final Okullarının ev sahipliğinde ilk gün öğleden sonra Tarkan Köylü sanatçımızın elinden kaligrafi sanatı ile festival hatıra çalışması yapılacak. Yine ikinci gün öğleden sonra Kemer’in değerli yazarlarından Muharrem Nalçacı kitaplarını imzalayacak. Cuma günü ayrı ve Cumartesi- Pazar günü ayrı yapılacak turnuvalarda toplamda 11 kategoride 70 madalya sahiplerini bulacaktır. Sporcularımızın ve seyircilerimizin mutlu olacağını umduğumuz bu festivale tüm Kemer ve Antalya sakinlerini davet ediyoruz” diye konuştu.

AdminAdmin