YAŞAM
Giriş Tarihi : 09-12-2019 09:35

Kemer kışa hazır

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kemer genelinde ağaçların budama işlerini yaparak, orta refüjlerde çiçek dikimlerini gerçekleştiriyor.

Kemer kışa hazır

Şüheda DAYANTÜRK

Belediye ekipleri, kış aylarının başlaması nedeniyle yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek amacıyla ağaçların budamasını yapıyor.

Kış aylarında yaşanan fırtınalı havalarda ağaçların dallarının kırılması ve devrilmesinin önüne geçebilmek için budama işlerine hız veren belediye ekipleri, ilçe genelindeki orta refüjlerde de çiçek dikim işlerini yaptı.

ATATÜRK CADDESİ YENİDEN DÜZENLENİYOR

Kemer’in adeta kalbinin attığı yer olarak bilinen Atatürk Caddesi, yeniden düzenleniyor.

Belediye ekipleri, cadde üzerindeki ağaçların budama işlemlerinin ardından, orta refüjde yeniden düzenleme çalışmalarına başladı.

Çiçek, dolomit taşı ve kiremit irmiği kullanılarak düzenlemesi yapılacak olana cadde, çalışmaların ardından daha büyük bir cazibe merkezi haline gelecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Belediye olarak Kemer’in çevresinde düzenleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’e gelen yerli ve yabancı misafirlerimize daha renkli bir Kemer sunmak için çalışmalarımız devam edecek. Kemerliler bizi izlemeye devam etsin.” diye konuştu.