EĞİTİM
Giriş Tarihi : 14-06-2024 19:28

Kemer HEM’de yaz kursları başlıyor

Kemer Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle Resim, Karate, Voleybol ve yabancı dil gibi alanlarda açtığı yaz kursları temmuz ayından itibaren başlıyor. Talep olması halinde her mahalleye açılacak kurslara başvurular, Kemer Halk Eğitim Müdürlüğü ve kemer.kurstakip.com internet adresinden yapılacak.

Kemer HEM’de yaz kursları başlıyor

Şüheda PARTAL

Kemer Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle yaz kurslarına temmuz ayından itibaren başlıyor. Öğrencilerin temmuz ayı itibariyle iki aylık yaz tatili sürecini çeşitli aktivitelerle geçirmeleri amacıyla açılacak kurslar, talep olunması halinde her mahalleye açılacak.

Kemer Halk Eğitim Müdürü Erdem Can yaptığı açıklamada, Halk Eğitimi Merkezi olarak öğrencilerin iki aylık yaz tatilini çeşitli aktivitelerle geçirmeleri amacıyla resim, jimnastik, oryantiring, kick boks, karate, futbol, yüzme, voleybol, badminton, bocce, bağlama, Almanca, aşçılık, halkoyunları, basketbol ve Kur’an Kursu alanlarında yaz kursları planlaması yaptıklarını ifade etti.

Can, velilerin talepleri, öğrencilerin yetenek ve ilgileri doğrultusunda başka kursların açılması da değerlendirilip mümkün olanların faaliyete geçmesini sağlayacaklarını söyledi. Talep olması halinde kursların Kemer’in her mahallesinde açılması için de çalışma yapacaklarını belirten Can, kurslar için başvuruların internet üzerinden kemer.kurstakip.com adresine ya da bizzat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü binasına yapılacağını ifade etti.

AdminAdmin