YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-02-2020 09:30   Güncelleme : 18-02-2020 10:02

Kemer Gözcü 19 yaşında

Kemer’de yayınlanan ilk ve tek günlük gazetesi Kemer Gözcü 19 yaşına girdi. Gazetenin kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Ahmet Duran Yenigün, “Kemer’de gazetemizin kuruluşunda dünyaya gelen bebekler bugün 19 yaşında. Gururluyuz” dedi.

Kemer Gözcü 19 yaşında

Şüheda PARTAL

Kemer’de 15 Şubat 2001 tarihinde kurularak yayın hayatına başlayan Kemer’in ilk ve tek günlük gazetesi Kemer Gözcü Gazetesi 19 yaşına girdi. Kemer Gözcü Gazetesi’nin kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Ahmet Duran Yenigün, kuruluş yıldönümü nedeni ile kendilerini kutlayan başta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek olmak üzere tüm vatandaşlara teşekkür ederek şunları söyledi:

“19 yıl önce siyah beyaz yayın hayatına başlayan Kemer Gözcü Gazetesi Kemer’in ilk ve tek günlük gazetesi olarak yayın hayatına devam ediyor. Kemer’de gazetemizin kuruluşunda dünyaya gelen bebekler bugün 19 yaşında. Her şeyden önce 19 yıl boyunca ayakta kalması için büyük mücadele verdiğimiz gazetemizin buralara kadar gelebilmesinden gururluyuz. Nice uzun yıllara girmesi umudu ile bugüne kadar bizleri takip eden, yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Yenigün ayrıca kuruluş yıldönümü nedeni gazetemiz köşe yazarlarından Türk Mutfağının başarılı şeflerinden Ali Rıza Dölkeleş’e teşekkür ederek hazırladığı pastayı gazete çalışanlarıyla birlikte kesti.