EĞİTİM
Giriş Tarihi : 08-01-2023 20:14

Kemer Final Okulları bursluluk sınavına yoğun ilgi

Özel Kemer Final Okulları 7-8 Ocak tarihinde düzenlediği geleneksel bursluluk sınavı bu yıl da büyük ilgi gördü. Başarılarıyla dikkat çeken Kemer Final Okulları yönetimi gösterilen ilgiden dolayı öğrenci ve velilere teşekkür etti.

Kemer Final Okulları bursluluk sınavına yoğun ilgi

Şüheda PARTAL

Özel Kemer Final Okulları geleneksel bursluluk sınavı 4,5,6 ve 7.sınıf öğrencilerinin katılımıyla geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Sınavı 6 oturum olarak gerçekleştirdiklerini aktaran Özel Kemer Final Okulları Genel Müdürü İsmail Azgıt, “Kemerlilerin ilgisi bizi çok mutlu etti. İlçe genelindeki okullardan sınava gelen öğrencilerimiz oldu. Velilerin de büyük ilgi gösterdiği bursluluk sınavlarında öğrencilerimiz iyi bir deneyim yaşamış oldular. Başarılı olan öğrencilerimize okulumuz tarafından çeşitli indirimler yapılacak. Detaylı bilgi almak isteyenleri okulumuza bekliyoruz. Sonuçları da bir 10 gün içinde açıklayacağız” şeklinde konuştu.

Öte yandan Özel Kemer Final Okulları’nda 18-19 Şubat günü düzenlenecek 8,9,10 ve 11.sınıfların bursluluk sınavı için kayıtların devam ettiği ve velilerin www.finalegitim.com.tr adresinden başvurularını yapabileceği aktarıldı.

AdminAdmin