YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-11-2021 19:48   Güncelleme : 02-11-2021 19:48

Kemer Doğa Yürüyüşçüleri 3 yaşında!

Kemer Doğa Yürüyüşçüleri Grubu 3’ncü yılını düzenledikleri balo ile kutladı. Sürpriz çekilişler hediyelerin verildiği gecede konuşan Grup lideri Mustafa Duran, sayılarının her geçen gün arttığı ve büyük bir aile haline geldiklerini belirterek, her etkinliğin sevgi ve saygı çerçevesinde geçmesinin mutluluk verici olduğunu söyledi.

Kemer Doğa Yürüyüşçüleri 3 yaşında!

Şüheda PARTAL

Kemer Doğa Yürüyüşçüleri Grubu 3’ncü yılını düzenledikleri balo ile kutladı. Sürpriz çekilişler hediyelerin verildiği gecede Udi Şefik ve Fatih Korkmaz’ın sazı ve sözü ile üyeler doyasıya eğlendi. Gecede konuşan grup lideri Mustafa Duran, sayılarının her geçen gün arttığı ve büyük bir aile haline geldiklerini belirterek, her etkinliğin sevgi ve saygı çerçevesinde geçmesinin mutluluk verici olduğunu söyledi.

Doğa yürüyüşlerinin aslında bir terapi vazifesi gördüğünü ifade eden Duran, “Günlük streslerden kaynaklanan beyinsel yorgunluğun yerini doğada huzur ve bol oksijenli mis kokulu ağaçlar bitkiler alıyor. Bizler yürüyüş gurubu olarak yürümenin dışında zaman zaman sosyal sorumluluk projeleri içerisinde bulunmaktayız. Yardım sever üyelerimizin desteği ile yardıma muhtaç ailelere ve çocuklarını ayni yardımlarımız olmaktadır. Bölgemizde bizleri derinden üzen orman yangınlarında yanan orman alanının birisini Kemer Doğa Yürüyüşçüleri ekibi olarak ağaçlandırıp gurubumuzun hatıra ormanı haline getireceğiz” dedi.