GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-10-2021 11:46   Güncelleme : 25-10-2021 11:49

Kemer Belediyesinden yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına devam ediyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Belediye olarak kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için çalışmalarımız devam ediyor. İlçe genelinde bazı bölgelerde sık yaşanan sorunlar var. Bunların bir daha yaşanmaması için çalışıyoruz. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kemer Belediyesinden yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları

Şüheda PARTAL

Kış aylarının yaklaşmasıyla Kemer ilçe genelinde hummalı bir çalışma başlatan Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kışın yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbir alıyor. Belediye ekipleri, Arslanbucak Mahallesi Kuzdere Caddesi ile 242. sokakta kış aylarında yaşanan yağmur suyu drenaj hattı sorununu çözüme kavuşturuyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Belediye olarak kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için çalışmalarımız devam ediyor. İlçe genelinde bazı bölgelerde sık yaşanan sorunlar var. Bunların bir daha yaşanmaması için çalışıyoruz. Yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarımızı hızlandırdık. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.