GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-01-2021 09:37   Güncelleme : 21-01-2021 09:37

Kemer Belediyesi’nden sağlık hizmeti

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaşlı ve hasta 89 kişiyi tedavileri için Antalya ve Kemer’deki çeşitli hastanelere götürdü. Ekipler ayrıca, evde sağlık hizmetleri kapsamında 29 hastaya da evlerinde enjeksiyon ve pansuman yaptı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de yaşayan tüm vatandaşlara sağlık anlamında her türlü desteği vermeye çalıştıklarını söyledi.

Kemer Belediyesi’nden sağlık hizmeti

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı hastane servis aracı ve diğer araçlarla 89 kişiyi çeşitli hastanelere götürdü. Binek araçla muayene için 11 hastayı Antalya’daki çeşitli hastanelere götüren ekipler, belediyeye ait otobüsle 35, hasta nakil ambulansı ile de 14 kişinin çeşitli hastanelere sevkini sağladı. Ekipler ayrıca, evde sağlık hizmetleri kapsamında 29 hastaya da evlerinde enjeksiyon ve pansuman yaptı.

‘DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK’

Kemer’de yaşayan tüm vatandaşlara sağlık anlamında her türlü desteği vermeye çalıştıklarını belirten Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye olarak halkın sağlığını her zaman düşündüklerini ifade etti. Belediye olarak yaşlı, yatağa bağımlı ve hasta olan vatandaşların kontrollerini yaptırabilmeleri için ve tedavilerini tamamlayabilmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını anlatan Başkan Topaloğlu, “Sağlık İşleri Müdürlüğümüze bağlı hasta nakil aracı ve ambulansı ile Antalya ve Kemer'deki hastanelere taşıyoruz. İnsan odaklı hizmet yapmaya devam edeceğiz. Halkımızın daha sağlıklı bir yaşam için kazanmaları için de belediye olarak desteğimiz devam edecek” diye konuştu.