YAŞAM
Giriş Tarihi : 12-01-2021 15:46   Güncelleme : 12-01-2021 15:46

Kemer Belediyesinden refüjlere bakım

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki refüjlerde bakım çalışmaları ve kavşaklardaki mevsimlik çiçeklerin ilaçlanmasını yaptı.

Kemer Belediyesinden refüjlere bakım

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri refüjlerde bakım çalışmalarını sürdürdü. İlçe genelindeki refüjlerde bakım çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, kavşaklardaki mevsimlik çiçeklerin değişimi ve ilaçlanmasını yaptı. Belediye ekipleri refüjde bulunan ağaçların da budama işlerini yapıyor.

Öte yandan belediye ekipleri, Kındılçeşme Günübirlik Alanı'nda geçen sene dikimi yapılan ve kuruyan 5 çınar ağacını yenileriyle değiştirdi.

Kemer Belediyesi Başkan Vekili Ferhan Fidan, "Belediye ekiplerimiz, Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu'nun öncülüğünde halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyor. Pandemiye rağmen halkımızın hizmetten mahrum kalmaması için sürekli sahadayız. İlçemizi görsel anlamda daha güzel görünüme kavuşturmak için çalışmaya devam ediyoruz. Tüm belediye ekiplerimize kolaylıklar diliyorum" dedi.

(Haber Merkezi)