YAŞAM
Giriş Tarihi : 11-10-2020 15:12   Güncelleme : 11-10-2020 15:12

'Kemer Belediyesi engelleri kaldırıyor'

Kemer Belediyesi ekipleri, ilçede yaşayan bedensel engelli Figen Yıldırım'ın evinin önüne engelli rampası yaptı.

'Kemer Belediyesi engelleri kaldırıyor'

Figen Yıldırım'ın belediyeye yaptığı müracaattan kısa süre sonra belediye ekipleri, Başkan Necati Topaloğlu'nun talimatıyla söz konusu yere geldi. Belediye ekipleri, Figen Yıldırım'ın evinin önündeki yükseltiyi düzleştirdi ve engelli rampasını kısa sürede tamamladı. Engelli rampasından artık daha rahat geçme imkanı elde eden Figen Yıldırım, emeklerinden dolayı Başkan Topaloğlu ve ekibine teşekkür etti.

BAŞKANDAN ZİYARET

Başkan Topaloğlu, engelli rampası yapılmasından sonra Figen Yıldırım'ı ziyaret ederek, mutluluğunu paylaştı. Yıldırım, engelli rampası yapılmadan önce zaman zaman düşme tehlikesi yaşadığını belirterek, “Önceki dönemde çok kez engelli rampası yapılması için müracaat ettik ama yapılmadı. Ben müracaatımı tekrar yaptım ve en kısa sürede belediye ekipleri gelerek engelli rampasını yaptı. Bence Kemer'in en güzel engelli rampası oldu" dedi.

Yapılan rampadan artık daha rahat ve güvenli bir şekilde geçebildiğini anlatan Yıldırım, “Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na çok teşekkür ederim. İsteğime anında karşılık verdi. Belediye ekipleri de çok ilgilendi. Tam istediğim gibi oldu" diye konuştu.

(Haber Merkezi)