GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-06-2021 16:12   Güncelleme : 30-06-2021 16:12

Kemer Belediyesi araç parkını güçlendiriyor

Kemer Belediyesi, vatandaşlara daha etkin ve hızlı bir hizmet götürmesi amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine 1 adet Hidromek kazıcı yükleyici dahil etti. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer Belediyesi pandemiye rağmen büyümeye devam ediyor. Araç alımında KDV teşvikinden yararlanıldı. Bu sayede 49 bin 760 lira tasarruf sağlamış olduk. Daha sonra da 1 adet çöp konteyneri dezenfekte aracı ve 2 adet arozöz de alacağız” dedi.

Kemer Belediyesi araç parkını güçlendiriyor

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi, vatandaşlara daha etkin ve hızlı bir hizmet götürmesi amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine 1 adet Hidromek HMK 1025 Alpha A8 kazıcı yükleyici dahil etti. KDV teşvikinden yararlanılarak 49 bin 760 lira tasarruf sağlanan araç, toplam 630 bin 946 lira 12 kuruş ödenerek belediye araç filosuna dahil edildi. Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğünün araç filosuna, 1 adet çöp konteyneri dezenfekte aracı ve 2 adet arazöz de alınacağı belirtildi.

‘PANDEMİYE RAĞMEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, pandemiye rağmen Kemer Belediyesi’nin durmadan büyüdüğünü söyledi. Halka daha hızlı ve etkili bir hizmet yapabilmek amacıyla belediye araç filosuna araç alındığını belirten Başkan Topaloğlu, “Fen işleri müdürlüğümüzün araç floşuna bir adet kepçe aldık. Araç alımında KDV teşvikinden yararlanıldı. Bu sayede 49 bin 760 lira tasarruf sağlamış olduk. Daha sonra da 1 adet çöp konteyneri dezenfekte aracı ve 2 adet arozöz de alacağız. Kemer Belediyesi pandemiye rağmen büyümeye devam ediyor. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.