GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-12-2020 15:59   Güncelleme : 21-12-2020 15:59

Kemer Belediyesi ara vermiyor!

Kemer Belediyesi, ilçe genelindeki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yağmur suyu drenaj hattı, yol kaplaması, aydınlatma ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer Devlet Hastanesi’nde çevre düzenlemesi yaparak, hastane alanı içerisinde yürüyüş alanları oluşturdu.

Kemer Belediyesi ara vermiyor!

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde çalışmalarına hızla devam ediyor. Çamyuva Mahallesi’ndeki 650 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki İstiklal Caddesi’nin yağmur suyu drenaj hattını tamamlayan belediye ekipleri, yol kaplaması, aydınlatma ve kaldırım çalışmalarını da tamamladı. İstiklal Caddesi’nin devamındaki Abdi İpekçi Caddesi’nin de kaldırım be bordür çalışmalarını bitiren belediye ekipleri, yol kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Arslanbucak Mahallesi 235. sokakta yağmur suyu drenajı çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, 233. Sokakta da yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarını da sonlandırdı. Ekipler, Kiriş Mahallesi’nde ise su hendeklerini temizleyerek yağmur suyunun drenesini sağladı.

DEVLET HASTANESİNDE ÇEVRESİ DÜZENLEMESİ

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca, Kemer Devlet Hastanesi’nde çevre düzenleme çalışmaları yaptı. Hastane çevresinde kilitli parke taşı ile kaplama işlemleri yapan belediye ekipleri, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi için hastane alanı içerisinde yürüyüş alanları oluşturdu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Ekiplerimiz ilçemiz genelinde çalışmalarına hızla devam ediyor. Alt yapı ve üst yapı çalışmaları Kemer için çok önemli. Bu yöndeki çalışmalarımızı aksatmadan devam ettiriyoruz. Yağmur suyu drenaj hatlarımızı yapıyoruz. Aydınlatmaları, yol kaplamaları ve kaldırım çalışmalarımızla halkımıza daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.