SPOR
Giriş Tarihi : 03-01-2020 09:32

Kemer Açık Masa Tenisi Turnuvası başlıyor

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek ‘Kemer Açık Masa Tenisi Turnuvası’ 11-12 Ocak tarihleri arasında Kemer Kapalı Spor Salonu’nda yaklaşık 100’e yakın sporcunun katılımıyla yapılacak. Turnuvaya katılımın ücretsiz olduğunu belirten KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, “Başvurularımızı almaya devam ediyoruz. Şu ana kadar yüz civarında sporcumuz kayır yaptırdı. Kemer’de kış turizmini canlandırmak için turnuvadan ziyade bir festival havasında spor eğlencesi yapıyoruz” dedi.

Kemer Açık Masa Tenisi Turnuvası başlıyor

Şüheda DAYANTÜRK

KEMİAD tarafından bu yıl ilki yapılacak Kemer 1.Açık Masa Tenisi Turnuvası’nın hazırlıklar başladı. Katılımın ücretsiz olduğu ve 11-12 Ocak tarihleri arasında Kemer Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirecek turnuvaya şu ana kadar 100’e yakın sporcunun kayıt yaptırdı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, “Başvurularımızı almaya devam ediyoruz. Şu ana kadar yüz civarında sporcumuz kayır yaptırdı. Kemer’de kış turizmini canlandırmak için turnuvadan ziyade bir festival havasında spor eğlencesi yapıyoruz. İlgiden son derece memnunuz. Çok güzel sürpriz hediyelerimiz var. Bu turnuvanın en önemli özelliği seyircilerimize de sürpriz hediyelerin olmasıdır. Seyretmeye gelmenin bile bu işte çok keyifli olacağını düşünüyorum” dedi.

Turnuvada dereceye girenlerin yanı sıra izleyenlere de sürpriz hediyeler dağıtılacağını belirten Sönmez “Turnuvamız saat 10.00’dan 17.00’ye kadar devam edecek. Kategori ayrımı yapmıyoruz. Açık dememizin sebebi de bu yüzden. Dereceye giren sporcularımıza, izlemeye gelen seyircilerimize hediye ve ödüllerimiz var. Kemer’deki birçok mekânımız bu konuda çok duyarlılık gösterip turnuvaya destek oldular. Bu turnuvayı izlemek keyifli ve hediye sürprizleri ile de dikkat çekecek. Herkesi bu turnuvaya, oynamak isteyeni oynamaya değilse izlemeye Kemer’e bekliyoruz” diye konuştu.