GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-02-2021 16:47   Güncelleme : 05-02-2021 16:47

Kaymakam Gemici’den Jandarma’ya ziyaret

Kemer İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, ilçedeki genel asayiş durumu hakkında bilgi aldı. Kemer’in emniyet ve asayişi için çalışan personellere teşekkür eden Gemici, “Jandarma personellerimizle hem hemşerilerimizin hem de misafirlerimizin huzur ve güvenliği için 24 saat esasına göre çalışıyoruz” dedi.

Kaymakam Gemici’den Jandarma’ya ziyaret

Şüheda PARTAL

Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Ergel tarafından karşılanan Gemici, İlçe Jandarma Komutanlığı ile karakollarının yapılanması ile Kemer’in genel asayiş durumu hakkında brifing aldı. Daha sonra Merkez Karakol Komutanlığını ziyaret eden Gemici, buralarda görevli personelle tanışarak iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.

Kemer’in emniyet ve asayişi için çalışan personellere teşekkür eden Gemici, “Kemer gibi gerek yerleşik nüfusu ile ve gerekse de turist sayısı ile önde gelen ilçelerden olan önemli bir kentte Jandarma personellerimizle hem hemşerilerimizin hem de misafirlerimizin huzur ve güvenliği için 24 saat esasına göre çalışıyoruz. Ayrıca Pandemi döneminde de Jandarma personelimiz de vatandaşlarımız için çok önemli görevler icra ettiler. Bu amaçla çalışmaya da devam edeceğiz. Kurallara uyan bütün vatandaşlarımıza ve görevini yerine getiren tüm personellerimize teşekkür ediyorum” dedi.