GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 06-05-2021 14:43   Güncelleme : 06-05-2021 15:00

Kaymakam Gemici yol kontrolünde!

Koronavirüs önlemleri kapsamında 81 ilde ilan edilen tam kapanma sonrası tüm yurtta olduğu gibi Kemer’de de kontroller aralıksız devam ediyor. Kemer Kaymakamı Yücel Gemici de, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz ile birlikte, Kemer Otogarı önünde gerçekleştirilen kontrollere katıldı. Kontrollerde vatandaşlara kısıtlamanın önemini aktaran Kaymakam Gemici, Covid-19 salgınına karşı dikkatli olmaları yönünde de uyarıda bulundu.

Kaymakam Gemici yol kontrolünde!

Şüheda PARTAL

Koronavirüsle mücadele kapsamında ülke genelinde uygulanan 17 günlük tam kapanmada Kemer’de denetimler gece gündüz devam ediyor. Denetimlerde araçları durduran ekipler, sürücülere sokağa çıkmaları için izin verilen kişiler kapsamında olup olmadıklarını soruyor ve seyahat izin belgesi kontrollerini gerçekleştiriyor.

Kemer Kaymakamı Yücel Gemici de, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz ile birlikte, Kemer Otogarı önünde gerçekleştirilen kontrollere katıldı. Kontrollerde vatandaşlara tedbir ve kurallara hassasiyetle uyulması hususunda bilgilendirmede bulunan Kaymakam Gemici, Covid-19 salgınına karşı dikkatli olmaları yönünde telkinlerde bulundu.