GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-08-2021 17:08   Güncelleme : 25-08-2021 17:12

İYİ Parti’den ziyaretler

İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, İl Başkan Yardımcısı Emel Öner, İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdem Özkan ile yönetim kurulu üyeleri, Kemer’de belediye, esnaf odası, sanayi sitesi ve gazetemizi ziyaret etti.

İYİ Parti’den ziyaretler

Şüheda PARTAL

İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik, İl Başkan Yardımcısı Emel Öner, İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin İnan ve Emre Yener, İlçe sekreteri Turgut Doğan ve Gençlik Kolları Başkanı Erdem Özkan ile birlikte Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Bolat Ünsal ile Kemer Sanayi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyaretlerde esnafların ekonomik durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Çelik, Ünsal ve Akın’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

MİLLETVEKİLİ BAHŞİ KEMER’DE

Öte yandan İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Milletvekili Bahşi’ye ziyareti sırasında İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelik, Başkan Yardımcısı Ahmet Temiz, yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları başkanı Erdem Özkan, İl Yönetim Kurulu üyesi Bölge Sorumlusu Emel Öner eşlik etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, parti yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Bahşi ve beraberindekiler daha sonra gazetemizi ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ahmet Duran Yenigün’e çalışmaları hakkında bilgi verdi.