GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-07-2021 16:02   Güncelleme : 16-07-2021 16:15

“İşbirliğine hazırız”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Başkan Yardımcısı Mustafa Atılgan ve ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya ile birlikte Kemer’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. Kemer Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve ATSO üyesi işyerlerini ziyaret eden Çetin, Antalya ilçelerinde yapacakları yatırımlar olduğuna belirterek, “Önümüzdeki günlerde Kemer için, bizim üyemize, esnafımıza, tacirimize ne yaparız onları değerlendirip Kemer’e proje yapmayı düşünüyoruz. Kemer’in büyümesi ve gelişmesi için yapılacak her proje için işbirliğine hazırız” dedi.

“İşbirliğine hazırız”

Maksut TEMİZEL

Normalleşme sonrası ilçe ziyaretlerine sürdüren ATSO Başkanı Davut Çetin, Kemer’de çeşitli inceleme ve temaslarda bulundu. Başkan Çetin, Başkan Yardımcısı Mustafa Atılgan ve ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya ile birlikte Kemer Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve ATSO üyesi işyerlerini ziyaret etti.

‘KEMER’E PROJE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ’

İlk olarak Kemer İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz’ı ziyaret eden ATSO Başkanı Davut Çetin, daha sonra Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Çetin, ziyarette normalleşme sürecinden sonra ilçe ziyaretlerine başladıklarını belirterek, Kemer’e de uğradıklarını söyledi. Gelecek sene ATSO’nun kuruluşunun 140. yıl dönümü olduğunu hatırlatan Çetin, Antalya ilçelerinde yapacakları yatırımlar olduğuna değindi. Çetin, Başkan Topaloğlu ile yapılacak yatırımları değerlendirdiklerini ifade ederek, “Önümüzdeki günlerde somutlaştırıp Kemer için, bizim üyemize, esnafımıza, tacirimize ne yaparız onları değerlendirip, Kemer’e proje yapmayı düşünüyoruz. Onun için geldik onları konuştuk. Bayramdan sonra da netleştireceğiz. Kemer’in büyümesi ve gelişmesi için yapılacak her proje için işbirliğine hazırız” dedi.

TOPALOĞLU: İNŞALLAH HER ŞEY ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

Başkan Topaloğlu da, ATSO Başkanı Çetin’in ziyaretinden mutluluk duyduğunu söyledi. Topaloğlu, pandemi nedeniyle fazla görüşemediklerini ifade ederek, “Başkan Davut Çetin ‘Kemer’i biz çok seviyoruz, Kemer’e bir yatırım yapalım’ dedi. Bize önerilerini sundular. Kemer’e neler yapılabilir düşüneceğiz. Bayramdan sonra kendilerine ileteceğiz. İnşallah her şey çok daha güzel olacak” diye konuştu.

ATSO Başkanı Çetin ve Başkan Topaloğlu ziyaret sonrası birbirlerine çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

KETOB VE ÜYELERE ZİYARET

Başkan Çetin, Belediye ziyareti sonrası Başkan Yardımcısı Mustafa Atılgan ve ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya ile birlikte KETOB Başkanı Dinçer Sarıka ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle biraraya geldi. Kemer turizmi ve ilçe ekonomisi üzerine görüş alışverişinde bulunan Çetin ve Sarıkaya, turizm özelinde yapabilecek işbirliği çalışmalarını konuştu.

Liman ve Atatürk Caddelerinde ATSO üyesi işyerleri ve esnafları ziyaret eden Çetin, esnafın sorunlarını, çözüm önerilerini ve taleplerini dinledi. Başkan Çetin, ATSO Kemer Temsilciliği'ni de ziyaret etti.