GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-03-2021 16:27   Güncelleme : 26-03-2021 16:27

İkinci Kapalı Pazar Yeri Arslanbucak’a!

Kemer Belediyesi, Kuzdere Mahallesi’nin ardından ikinci kapalı pazar yerini Arslanbucak Mahallesi’ne yapacak. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun projeleri arasında yer alan ve 19 Nisan’da gerçekleştirilecek ihale sonrası yapımına başlanacak Kapalı Pazar Yeri ve Destek Ünitesi’nin 180 gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

İkinci Kapalı Pazar Yeri Arslanbucak’a!

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun projeleri arasında yer alan Kapalı Pazar Yerlerinin ikincisi Kuzdere Mahallesi’nin ardından Arslanbucak Mahallesi’ne yapılacak. Kemer Belediyesi’nde 19 Nisan saat 14.30’da gerçekleştirilecek ihalesi sonrası yer teslimi ile 5 gün içerisinde Arslanbucak Mahallesi, 401 ada yanı pazar alanında yapımına başlanacak Kapalı Pazar Yeri ve Destek Ünitesi’nin 180 gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında açılan Kuzdere Kapalı Pazar Yerleri açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'in ilk kapalı pazar yerinin Kuzdere Mahallesi'ne nasip olduğunun altını çizerek, “Kemer halkının yıllardır özlem duyduğu çalışmalara ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz Kemer halkına söz verdik ve sözümüzü tutuyoruz. Bir sözümüzü daha yerine getirerek Kuzdere Kapalı Pazaryerini halkımızın hizmetine açtık. Arslanbucak, Göynük, Çamyuva ve Tekirova Mahallelerimizde de modern kapalı pazar yerlerini vatandaşlarımız ile buluşturacağız. Biz buraya gelirken hizmet yapacağız diye geldik. Kemerliler bizleri izlemeye devam etsinler. Güvensinler. Bundan sonra da Arslanbucak Mahallemizde bu yatırımın daha büyüğünü yapacağız” demişti.