YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-09-2020 13:44   Güncelleme : 20-09-2020 13:44

Hukuk bürosuna görkemli açılış

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve Hale Gül’ün kızları Ecem Gül’ün kendi ismini taşıyan Hukuk Bürosu, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.

Hukuk bürosuna görkemli açılış

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve Hale Gül’ün kızları Antalya Bilim Üniversitesi mezunu Ecem Gül’ün kendi ismini taşıyan Hukuk Bürosu, Merkez Mahallesi 118’nci Sokak’ta açıldı. Açılışa, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Vekili Ferhan Fidan, Kemer Belediyesi meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’e kurumsal firmaların gelmesi gerektiğini belirterek, “Bugün de bir hukuk bürosu açıldı. Ecem genç ve dinamik bir kız. Bizim zaten genç ve enerji dolu insanlara ihtiyacımız var. Başarılı olacağından hiç şüphem yok. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Adalet mülkün temelidir’. Adaletin olmadığı yerde huzur ve barış olmaz. Açmış olduğu hukuk bürosunun hayırlı olmasını diliyorum. Başarılı olacağını düşünüyorum.” dedi.

Bir anne olarak çok gururlu olduğunu ve bugünü uzun süredir hayal ettiğini ifade eden Ecem Gül’ün annesi Hale Gül, kızının avukatlık yolunda başarılı olacağını belirterek, “Kızım Atatürk ilkelerine sahip çıkarak adaleti en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Anne olarak yıllarca verdiğim bir emek var. Çok şükür bunun karşılığını bugün aldım. Büyük bir gurur ve mutluluk yaşıyorum. Kızıma başarılar diliyorum” dedi.

Genç avukat Ecem Gül de hukuk bürosu açmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Yanında olan başta babası Emin Gül ile annesi Hale Gül’e teşekkür eden Ecem Gül, “Pandemi nedeniyle buraya kadar gelen herkese teşekkür ederim. Hukuk fakültesi zorlu bir süreçti. En büyük destekçim ailem oldu. Şimdi tüm emeklerimin karşılığını alıyorum. Çok mutluyum” diye konuştu.

Davetliler, duaların edilip kırmızı kurdelenin de kesilmesinden sonra hukuk bürosunu gezdi.